Новий центр сімейної медицини «Євромедклініка» запрацював у мікрорайоні «Митниця». Він розташований за адресою вул. Героїв Дніпра, 89.

Відтепер отримати якісні медичні послуги з комфортом жителі «Митниці» зможуть прямо у своєму районі.

У медичному центрі «Євромедклініка» черкасці зможуть отримати консультацію лікаря для дорослих і дітей від народження, пройти ультразвукове дослідження, здати аналізи, зробити ЕКГ, спірометрію, холтер, пройти курс реабілітації.

Колектив медичного закладу – це команда досвідчених лікарів. 

– Зокрема, у нашій команді – фахові педіатри, працює неонатолог – це лікар, який слідкує за здоров’ям дитини у перші 28 днів її життя. Такого спеціаліста в Черкасах узагалі складно знайти, – говорить директор «Євромедклініка» Ірина Бакум.

Із сімейними лікарями «Євромедклініка» черкасці можуть укласти декларацію, як і з медиками з державних установ. Проте замість очікування прийому в чергах отримати якісний сервіс приватної клініки.

Окрім сімейних лікарів, у закладі можна отримати допомогу вузьких спеціалістів для дорослих і дітей, серед яких – ревматолог, невропатолог, пульмонолог, алерголог, кардіолог, гастроенретоллог, хірург. Тут же можна здати і аналізи. Ще однією перевагою «Євромедклініка» є можливість проходження реабілітації, лікувальної гімнастики та масажу дітям з ДЦП, сколіозом, малюкам з тонусом, гіпертонусом, дисплазією кульшових суглобів, синдромом м’язової дистонії.

У закладі – лише нове обладнання, зокрема, УЗД апарат експертного класу, ЕКГ, холтер і спірограф.

Записатися на прийом у медичний центр «Євромедклініка» можна за номером: 097 300 14 00 або 073 300 14 00.