Здавалося б: вже перехворів, і температури немає, і кістки не виломує, і голова не розколюється, і лікарняний вже закритий, а все одно здоровим себе не почуваєш. Як ви вже напевно знаєте, COVID-19 не типовий представник із класу ГРВІ. І, скоріш за все, ви маєте діло з так званим «постковідним синдром».

Його симптоми можуть тривати 12 і більше тижнів від початку захворювання і проявлятись з боку будь-якої системи організму пацієнта, але в першу чергу це дихальна, серцево-судинна та нервова.

Навіть, коли перехворів «легко» і «на ногах», а все одно відчуваєш, що  сил встати з ліжка немає, і взагалі сон не йшов всю ніч, і втома нізвідки… А ще незрозуміле відчуття тривоги, і думки «в тумані», і суглоби чи м’язи болять, і в грудях тисне, і кашель не відступає, і повітря не вистачає, і голова розколюється, і серце «вискакує з грудей», і взагалі – «цього у мене не було, а тепер є»… 

Впізнаєш себе? Є хоч щось із списку? Повідом про це свого лікаря, але головне не панікуй! Потрібно трохи часу, правильний режим дня і все мине!

Будьте здорові!