Питання «підвищення імунітету» в холодний період року виникає чи не у кожного другого. І це не дивно, бо наштовхують нас на це неймовірна кількість рекламних оголошень, «поради» оточуючих та різноманіття безрецептурних препаратів на полицях аптек. Так чи буде користь від всього цього?

Уявіть собі, що людський організм — це точно налаштований та здатний до саморегуляції комп’ютер. І, повірте, здебільшого ми самостійно здатні одужати від хвороб, особливо від ГРВІ. Препарати, які насправді впливають на імунну систему, призначає вузькоспеціалізований лікар, який «не стріляє з гармати по горобцях», адже наша імунна система складається з декількох ланок і на кожну є свої ліки. Плюс до всього – такі лікарські засоби мають велику кількість побічних реакцій, тому саме лікар оцінює співвідношення ризику та користі при їх призначенні. Ви можете запитати: «А як же фітопрепарати?» На жаль, як би ми не хотіли отримати «все з нічого», науково не доведено, що рослини якимось чином впливають на імунну відповідь. 

Але все таки дещо ми можемо зробити. Все дуже просто: необхідно допомогти нашому організму працювати належним чином, адже недбалий догляд за комп’ютером в найближчому майбутньому призведе до його поломки. А допоможе нам в цьому здоровий спосіб життя:


 – не паліть або ж намагайтесь позбутися цієї звички;

 – не вживайте алкоголь або, якщо «по святах», то точно не по церковному календарю:)

 – харчуйтесь максимально доступною здоровою їжею, вживайте багато сезонних               овочів і фруктів;

 – займайтесь спортом або мінімальною фізичною активністю (навіть 40-60хв                       ходьби на день вже впливає позитивно на організм);

 – підтримуйте здорову вагу;

 – намагайтесь висипатись;

 – уникайте стресів;

 – мийте руки;

 – мисліть позитивно та смійтесь щодня.

   Будьте здорові!