Запис на спірометрію

  Спірометрія​

  Спірографія – це метод дослідження функції зовнішнього дихання, що включає в себе вимір об’ємних і швидкісних показників дихання. Вимірювання дихальних обсягів легень без запису спірограми називається спірометрія.

  Показання до проведення:

  Ціни на обстеження

  • Спірометрія
   350₴
  • Спірометрія, проба з бронхолітиком
   420₴

  Потрібна консультація?

  Телефонуйте і ми вас проконсультуємо!

  Добове холтерівське моніторування ЕКГ​

  Запис на холтер ЕКГ

   Холтер — це портативний медичний прилад, що застосовується для реєстрації електрокардіограми протягом доби для того щоб зібрати та проаналізувати отриману інформацію і виявити можливі порушення.

   Добове моніторування артеріального тиску (ДМАТ) – це діагностична методика вимірювання АТ (артеріального тиску) протягом 24 годин за допомогою спеціальних приладів, – моніторів артеріального тиску.

   Комбіноване добове моніторування АТ і ЕКГ по Холтеру дозволяє оцінити одночасно діяльність серця і показники тиску.
   На пацієнта, в спеціальному чохлі кріплять холтер і накладають електроди. Прилад буде використовуватися протягом 24 годин, амбулаторно, в звичайних для пацієнта умовах життя — вдома, на роботі, під час нічного сну.
   Пацієнтів просять прилад не мочити, а в іншому вести звичний спосіб життя. Холтер реєструє ЕКГ протягом доби, і жодне сердечне скорочення за цей період не залишиться без уваги приладу, адже електрокардіограма записується безперервно. Потім холтер знімають з пацієнта, і за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, що обробляє отримані дані, виявляють і аналізують всі можливі види порушень ритму серця, безболісні і больові напади ішемії міокарда та ін.

   Іноді одночасно з холтерівським моніторуванням ЕКГ проводиться
   добове моніторування артеріального тиску (ДМАТ). Таке комбіноване дослідження значно розширює можливості діагностики серцево-судинних захворювань. В ході цієї процедури пацієнт протягом доби носить на тілі спеціальний прилад, що фіксує показники артеріального тиску в умовах, максимально наближених до природних. За результатами дослідження лікар отримує всю необхідну інформацію для того, щоб підтвердити або спростувати факт наявності гіпертонічної хвороби або симптоматичної артеріальної гіпертонії (підвищення тиску, викликаного тим чи іншим захворюванням).

   Переваги обстеження:

   Ціни на обстеження

   • Добове моніторування ЕКГ (холтер ЕКГ)
    420₴
   • Добове моніторування ЕКГ ( на 2 доби)
    800₴

   Потрібна консультація?

   Телефонуйте і ми вас проконсультуємо!

   Електрокардіографія

   Запис на кардіографію

    Електрокардіографія є одним з основних способів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи.

    ЕКГ є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця. Цей метод дає можливість з великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх поширеність, глибину і час появи.

    ЕКГ дозволяє виявити дистрофічні й склеротичні процеси в міокарді, порушення електролітного обміну, що виникають під впливом різних токсичних речовин. ЕКГ широко використовують для функціонального дослідження серцево-судинної системи. Поєднання електрокардіографічного дослідження з функціональними пробами, допомагає виявити приховану коронарну недостатність, перехідні порушення ритму, проводити диференційний діагноз між функціональними та органічними порушеннями роботи серця.

    Ціни на обстеження

    • Електрокардіограма без розшифровки
     70₴
    • Електрокардіограма з розшифровкою
     100₴

    Потрібна консультація?

    Телефонуйте і ми вас проконсультуємо!